Rubriky
Poly

Stylová rozkládací pohovka Brenda pro moderní interiéry, v tmavě šedém provedení


Stylová rozkládací pohovka Brenda pro moderní interiéry v tmavě šedém provedení

Moderní interiéry vyžadují moderní nábytek a takovým kouskem je i rozkládací pohovka Brenda. Tato moderní pohovka v sobě kombinuje nejen pohodlí, ale i funkčnost a elegantní design. Tato pohovka skvěle zapadne do mnoha typů interiéru.

Rozkládací pohovka Brenda – nákup s výhodou

Pohovka Brenda není jen krásná a praktická, ale je nyní i dostupná za super akční cenu. Kromě toho, platí tato cena pro potah na hlavní fotografii a ušetříte tak na nákladech. Pohovka Brenda je totiž v nabídce v několika provedeních, takže si můžete vybrat ten svůj.

Funkčnost pohovky Brenda

Kromě toho, že pohovka Brendo skvěle vypadá a hodí se do mnoha interiérů, nabízí i praktickou funkčnost. Pohovka milostná Brenda je totiž rozkládací a má v sobě i úložný prostor. Takže když se rozhodnete pro spaní, stačí pohovku rozložit a můžete si užít pohodlnou noc. A když chcete uklidit deky a polštáře, můžete je skrýt v úložném prostoru, který se nachází pod sedákem.

Pohovka Brenda odolající vodě

Kromě toho, že pohovka Brendo je plně funkční, ladí i s moderní dobou. Je vyrobena z materiálu, který odolává vodě. Takže když se Vám na pohovku něco vylévá, nemusíte se bát, že by si to vyžádalo náročné čištění. Jednoduše stačí vlhký hadřík a pohovka bude zase jako nová.

Rozměry pohovky Brendy

Pohovka Brenda to nejen dobře vypadá a nabízí praktické funkce, ale je i kompaktní. Má rozměry 110x90x95cm a po rozložení má plochu o velikosti 188x82cm. Takže pokud nemáte v obýváku mnoho prostoru, pohovka Brenda pro Vás bude ideální volbou.

Rozkládací pohovka Brenda

Výše uvedený odkaz Vás přivede na stránku z nabídkou této skvěle pohovky. Nechte se inspirovat, vyberte si své provedení a objednejte si pohodlí a moderní design, který se bude skvěle vyjímat ve Vašem obýváku.