Rubriky
Poly

Nová šatníková skříň: Jak se správně rozhodnout a vybrat tu pravou


Přemýšlejte o svých potřebách a preferencích

Myslete na to, jakým způsobem chcete skříň využívat. Potřebujete více vývěsek pro zavěšení oblečení, nebo spíše více polic pro skládání? Chcete, aby měla vnitřní zrcadla nebo samostatné zásuvky pro spodní prádlo?

Dále zvažte velikost skříně. Nezapomeňte na rozměry vašeho pokoje a přemýšlejte, zda vám více vyhovuje samostatná skříň nebo osazení na stěnu.

Rozhodněte se, jakou skříň chcete

Myslete na design a styl. Chcete moderní skříň s posuvnými dveřmi nebo raději klasický kus nábytku s křídlovými dveřmi? Vyhovuje vám více skříň s lesklým povrchem nebo spíše matným? Přemýšlejte i o materiálu, z kterého má být skříň vyrobena.

Pokud máte již určitou představu, můžete začít hledat konkrétní model dle svých představ. Doporučujeme navštívit různé obchody s nábytkem, popřípadě shlédnout nabídku na internetu například na abcesty.cz.

Zvažte svůj rozpočet

Váš rozpočet může být rozhodujícím faktorem. Cena šatníkových skříní se může pohybovat od několika tisíc až po statisíce korun. Určete si, kolik jste ochotni investovat do nové skříně a hledejte dle této hodnoty.

Pokud máte limitovaný rozpočet, zvažte druhou možnost – postavit si skříň na míru. Díky této variantě si ji dokážete přesně přizpůsobit svým potřebám a nárokům a může být výsledná cena i nižší než u hotového modelu.

Nakonec se rozhodněte a sestavte skříň

Porovnejte vybrané možnosti a rozhodněte se pro tu správnou. Mějte na paměti své potřeby, preference a rozpočet.

Po zakoupení a dodání nové skříně toho nechte využít maximálně. Vyzkoušejte všechny skryté zásuvky a nezapomeňte na vhodné rozvržení oblečení.