Rubriky
Poly

Královská modrá sametová lenoška s pozlaceným podnožím od MICADONI AGATE – rozměr 165 cm


Královská modrá sametová lenoška s pozlaceným podnožím od MICADONI AGATE

Ladné spojení elegance a neotřelého designu

Lenoška MICADONI AGATE je jedinečným kouskem nábytku, který spojuje klasickou eleganci s neotřelým designem. Její design připomíná nadýchaný polštář, který přímo láká k relaxaci a odpočinku. S touto lenoškou si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím.

Vysoký komfort a sametová čalounění

Lenoška AGATE nabízí mimořádně vysoký komfort a na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v královské modré barvě. Pro maximální pohodlí a relaxaci je na lenošce přítomen i menší polštář na boční straně pohovky.

Zlatě lakovaná kovová podnož jako zajímavý kontrast

Zlatě lakovaná kovová podnož lenošky AGATE představuje zajímavý kontrast k čalounění lenošky. Tento originální prvek dělá z lenošky středobod vašeho interiéru.

Časově neomezený styl

Díky svému nadčasovému stylu se lenoška AGATE hodí do jakéhokoliv interiéru. Nejen do klasických, ale také do moderních prostor. Vždycky bude úžasným centrem pozornosti každého pokoje.

Výroba na zakázku

Tento výrobek se vyrábí na zakázku, proto vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vybrat si svou oblíbenou barvu

Pozor! Pokud si chcete objednat lenošku AGATE, nezapomeňte si vybrat barvu, která se vám nejvíce líbí a bude vás opravdu bavit. Navíc, pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Lenoška MICADONI AGATE v modré barvě
Lenoška MICADONI AGATE v růžové barvě