Rubriky
Poly

Set obrazů Kave Home Leshy: Domček a houby v lese


Set obrazů Kave Home Leshy

Domček a houby v lese

Set obrazů Kave Home Leshy obsahuje dva obrazy různé velikosti, které se svými barevnými motivy hodí především do dětského pokoje. Plátna obrazů jsou dodávána s již integrovanými MDF rámy přírodní barvy, na kterých najdete háčky pro jejich snadné zavěšení. Na menším obrazu najdete domek a na větším velkou mochomůrku – oba motivy vypadají, jako by je nakreslilo dítě.

Set obrazů Kave Home Leshy

Design a barevnost

Set obrazů Kave Home Leshy má svůj neotřelý design – motivy domku a houby vypadají velmi hravě a zábavně. Na obou obrazech najdete také zajímavé kreslené detaily, které dělají z těchto obrazů opravdový unikát. Barevnost je vzdušná a světlá, takže se dají obrazy velmi dobře sladit s jinými doplňky v dětském pokoji.

Integrované rámy

Set obrazů Kave Home Leshy je vybaven integrovanými rámy přírodní barvy. Ty jsou vyrobeny z MDF materiálu a jsou velmi stabilní. Na povrchu rámu najdete také háčky, díky kterým lze obrazy snadno zavěsit. Nemusíte si tedy s obrazem lámat hlavu, jak ho připevnit na zeď – je to velmi snadné a rychlé.

Kave Home Leshy Domček

Pro dětské pokoje

Set obrazů Kave Home Leshy je ideální pro dětské pokoje. Díky motivům domku a houby mohou být tyto obrazy velmi zajímavým prvkem v tomto prostoru. Děti si mohou prohlížet kreslené detaily na obrazech a vymýšlet si vlastní příběhy. Navíc jsou obrazy velmi veselé a světlé, takže pokoje působí příjemně a hravě.

Prohlédněte si více informací o Setu obrazů Kave Home Leshy.

Kave Home Leshy houby v lese