Rubriky
Poly

Moderní postel Pavel 80×190 v šedé Sawana – levá strana


Moderní postel Rošt je součástí postele

Velký úložný prostor

Pokud hledáte kvalitní postel s dostatečným úložným prostorem, tato postel je tou pravou volbou pro vás. Postel má velký úložný prostor, kde si můžete uložit všechny své věci a být tak vždy perfektně upravení a připravení na nový den.

Potah v látce Savana

Savana – jedná se o snadno čistitelnou látku s pletenou strukturou, která je jemná a příjemná na dotek. Potah postele je vyroben z látky Savana, která je velmi příjemná na dotek a snadno se čistí. Tuto látku ocení především rodiče malých dětí, kteří vědí, jak důležité je mít čisté a hygienické prostředí.

Postel včetně matrace

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
80x55x190

Tato postel je dodávána s matrací, což je další velkou výhodou. Nemusíte se tak starat o to, zda bude matrace k posteli vhodná a zda vám bude poskytovat dostatečný komfort během spánku.

Využijte akční ceny

Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Navíc, právě nyní můžete využít akční ceny a pořídit si tuto krásnou a pohodlnou postel ve vysoké kvalitě za velmi výhodnou cenu.

Odkaz na produkt

Pokud vás tato postel zaujala a chcete se dozvědět více o jejích vlastnostech, designu a ceně, navštivte prosím následující odkaz: https://www.esrom.cz/produkt/moderni-postel-pavel-80m190-seda-sawana-leva.

Postel Pavel 80x190

Postel Pavel 80x190 s levým rohem

Barevná verze Postele Pavel 80x190