Rubriky
Poly

Rohová sedací souprava ANTON v pravém provedení Inari 96/Soft 29


Rohová sedací souprava ANTON

Vyrobena z kvalitních materiálů

Rohová sedací souprava ANTON v pravém provedení Inari 96/Soft 29 je vyrobena z kvalitních materiálů. Kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a LTD, což zaručuje vysokou pevnost a odolnost. Dřevěné části jsou pečlivě vybírané a ošetřené, takže souprava bude dlouho vypadat jako nová.

Výplně sedáků

Výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Tento typ výplně zajistí pohodlí při sedání a zároveň zaručí, že sedák neztratí svůj tvar při dlouhodobém používání. Sedák je také omyvatelný, takže se snadno udržuje v čistotě.

Rohová sedací souprava ANTON

Moderní a elegantní design

Rohová sedací souprava ANTON má moderní a elegantní design, který se hodí do každého interiéru. K dostání je v provedení Inari 96/Soft 29, které se skládá z kombinace jemné šedé a tmavě šedé barvy. Toto provedení dokáže zkrášlit každou obývací místnost.

Koupit rohovou sedací soupravu ANTON

Možnost nastavení podle vašich potřeb

Rohovou sedací soupravu ANTON lze nastavit podle vašich potřeb. Můžete ji skládat a rozkládat jak potřebujete. Souprava má také úložný prostor, kde můžete uložit polštáře, přikrývky nebo jiné věci. Funkčnost a pohodlí jsou zde na prvním místě.

Rohová sedací souprava ANTON

Závěr

Celkově lze říci, že rohová sedací souprava ANTON v pravém provedení Inari 96/Soft 29 je moderní, elegantní a zároveň funkční nábytek. Díky kvalitním materiálům je dlouhotrvající a snadno udržovatelná. Jsem si jist, že vám poskytne veškeré pohodlí během dlouhých večerů strávených před televizí s rodinou nebo přáteli. Pokud hledáte novou sedací soupravu, rozhodně byste měli zvážit ANTON v provedení Inari 96/Soft 29.