Rubriky
Poly

Tempo Kondela představuje nový 3-poličkový regál BALTIKA TYP 2 v přírodním bambusu a bílé barvě

Tempo Kondela přichází s novým produktem, kterým je krásný 3-poličkový regál BALTIKA TYP 2 v přírodním bambusu a bílé barvě. Tento regál se skvěle hodí do různých prostorů, jako je koupelna, pracovna, obývací pokoj nebo dětský pokoj.

Regál BALTIKA TYP můžete využít různými způsoby

Regál BALTIKA TYP 2 je velmi praktický a může sloužit jako úložný prostor k různým účelům. V koupelně může sloužit k odkládání ručníků, čistících prostředků nebo kosmetiky. V obývacím pokoji může být použit jako knihovna, nebo k uložení suvenýrů nebo fotografií. A v dětském pokoji poskytne ideální prostor pro uložení oblíbených hraček.

Konstrukce a vlastnosti regálu BALTIKA TYP 2

Regál BALTIKA TYP 2 má konstrukci z přírodního lakovaného bambusu, s MDF poličkami v nestárnoucím bílém provedení. Regál disponuje třemi praktickými poličkami a jeho rozměr činí 60x25x90,5 cm. Regál je dodáván v demontu.

Pro ještě více úložného prostoru si můžete vybrat z naší nabídky další doplňky jako je dělící stěna nebo komoda.

Regál BALTIKA TYP 2 je elegantní a praktický, je to ideální kousek nábytku pro ty, kteří hledají praktické a zároveň krásné řešení pro uložení svých věcí.

Nebuďte s Vašimi věcmi v koncích, s regálem BALTIKA TYP 2 od Tempa Kondela bude Vaše úložná situace o něčem jiném!

Regál BALTIKA TYP 2 v přírodním bambusu a bílé barvě

Regál BALTIKA TYP 2 je krásný a praktický regál, který Vám nabízí nadstandardní úložné prostory. Rozhodnete-li se pro něj, nebudete litovat. A pokud hledáte něco jiného, projděte si i naši nabídku ostatních nábytkových doplňků. Najdete u nás spoustu alternativ, které by mohly odpovídat Vašim požadavkům.

Odkaz na produkt BALTIKA TYP 2 naleznete zde: Regál BALTIKA TYP 2 na Crosta.cz.