Rubriky
Poly

Tempo Kondela představuje Komodu EMONE TYP 2 v bílo-šedém provedení

Komoda EMONITE TYP 2 v bílém provedení zahrnuje 6 látkových šuplíků v šedé barvě

Komoda EMONITE TYP 2 je praktickým a moderním řešením pro ukládání věcí. Tuto komodu můžete umístit do jakéhokoliv pokoje dle potřeb a vkusu. S rozměry šuplíků 30x28x20 cm, poskytuje dostatek místa na uskladnění jakýchkoliv maličkostí.

V komodě EMONITE Typ 2 najdete 6 úložných šuplíků, které jsou vyrobeny z látky (100% bavlna). Tyto šuplíky mají šedou barvu. Komoda je lehká, takže ji můžete rychle přemístit, pokud to bude nutné.

Výška nožiček od podlahy je 9 cm, což umožňuje snadnou údržbu podlahy. Vrchní desku EMONITE TYP 2 můžete ozdobit dle svých představ a dodat jí tak ten správný šmrnc. Deska má tloušťku 1,5 cm.

Montáž komody je velmi snadná, zvládne ji i začátečník. Komoda je vyrobena z kvalitního dřevotřískového materiálu s povrchovou úpravou bílým lakem. Materiál konstrukce je MDF/masiv, což garantuje pevnost a stabilitu celé konstrukce.

Nosnost komody EMONITE TYP 2 je až 40 kg

Tato komoda vás určitě nezklame. Je praktická, moderní a dokáže se prosadit v jakémkoliv interiéru. Ideální pro umístění do kuchyně, dětského pokoje, předsíně, obývacího pokoje, ložnice nebo koupelny.

Pokud hledáte praktické a moderní řešení zajišťující dostatek úložného místa, tak byste rozhodně neměli vynechat tuto krásnou komodu zde.

Základní informace o Komodě EMONE TYP 2:

  • 6 šuplíků o rozměrech 30x28x20 cm
  • Úložné šuplíky jsou vyrobeny z látky (100% bavlna) a mají šedou barvu
  • Vrchní deska s tloušťkou 1,5 cm
  • Výška nožiček od podlahy: 9 cm
  • Nosnost: 40 kg
  • Dodávané v demontu, snadná montáž
  • Možnost umístění do jakéhokoliv pokoje

Nakupujte praktické a moderní kousky pro váš interiér s Tempo Kondela.