Rubriky
Poly

Villa Altachiara Cardamomo – luxusní 18dílná sada porcelánového nádobí


Pozornost na první pohled

Nádobí od italské značky Villa Altachiara si svým neotřelým vzhledem získá pozornost hned na první pohled. Tato sada porcelánového nádobí se skvěle hodí pro ty, kteří hledají něco výjimečného a stylového. Porcelánový materiál dává nádobí jakýsi noblesní vzhled, kterým si určitě získáte obdiv svých hostů.

Design a funkčnost

Díky do detailu vyladěnému designu jej však rozhodně neochuzuje o funkčnost. Villa Altachiara Cardamomo nabízí vynikající kvalitu a vysokou mechanickou odolnost, díky čemuž si můžete být jisti, že vám bude sloužit po dlouhou dobu.

Při výběru porcelánového nádobí je důležité vzít v úvahu i snadnou údržbu. Naštěstí s touto sadou nebudete mít žádný problém – porcelánový materiál lze bez obav mýt i v myčkách nádobí.

Podrobnosti sady

18 kusů nádobí

Tato sada obsahuje celkem 18 kusů nádobí, což z ní činí dostatečně vybavenou pro rodinnou oslavu i hostinu s přáteli.

Designové zdobení

Každý kus nádobí má unikátní designové zdobení, což tento set činí velmi pestrým a zajímavým.

Použití v různých příležitostech

Tuto sadu nádobí můžete použít nejen na slavnostní příležitosti, ale i na každodenní stolování. Díky jejímu unikátnímu vzhledu dodá vašim jídlům nádech luxusu a eleganci.

Bezpečný převoz

Sada Villa Altachiara Cardamomo je pečlivě balena, aby převoz nezpůsobil poškození porcelánového nádobí. Takže se nemusíte obávat, že by vaše krásné nové nádobí dorazilo k vám domů poškozené.

Závěr

Pokud hledáte sada nádobí, která vyniká svým unikátním vzhledem a designem, určitě nebudete litovat, když si zvolíte Villa Altachiara Cardamomo. Tato 18dílná sada porcelánového nádobí nabízí vysokou kvalitu, funkčnost a snadnou údržbu, což vše v jednom krásném balení. Pokud si chcete zjistit více informací o této sadě nádobí, můžete navštívit stránku https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/18dilna-sada-porcelanoveho-nadobi-villa-altachiara-cardamomo.