Rubriky
Poly

Moderní komoda NISSO se šedým dubem a jednou zásuvkou – rozměry 125 x 89 x 40 cm


Moderní komoda NISSO se šedým dubem a jednou zásuvkou

Komoda NISSO má rozměry 125 x 89 x 40 cm a je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Její jednoduchý a moderní design umožňuje použití v široké škále interiérů.

Šedý dub

Komoda je vytvořena v kombinaci šedé barvy a dekoru dubu z kolekce NISSO. Tento barevný kontrast dodává komodě moderní vzhled a zároveň jí umožňuje sladit s ostatním nábytkem.

Zásuvka

Komoda NISSO má jednu praktickou zásuvku, která vám umožní uskladnit vaše osobní věci, jako jsou drobnosti, knihy nebo dokumenty.

Komoda je k dostání na webu

Pokud byste si chtěli tuto moderní a stylovou komodu pořídit, máte možnost ji zakoupit na adrese: https://www.codina.cz/produkt/komoda-nisso-1-zasuvka-seda-dub-125-x-89-x-40-cm.

Materiál

Komoda je vyráběna z kvalitního a pevného dřeva, které zaručuje její dlouhou životnost. Materiál je zpracován s precizností a pečlivostí, aby poskytoval maximální pohodlí v každodenním používání.

Využití

Komoda NISSO nabízí velký úložný prostor, který usnadní ukládání věcí a současně je udrží v pořádku. Komoda je ideální pro použití v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně.

Komoda NISSO vám umožní mít vše potřebné při ruce, udržuje pořádek a dodává vašemu interiéru moderní a elegantní vzhled.

Moderní komoda NISSO se šedým dubem a jednou zásuvkou - rozměry 125 x 89 x 40 cm

Komoda NISSO je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní, funkční a stylový nábytek pro své bydlení.