Rubriky
Poly

Stylový konferenční stolek s praktickou zásuvkou Nova v černém provedení


Konferenční stolek se zásuvkou z kolekce Nova – atraktivní nábytek s černými strukturovanými povrchy zaujme v každém moderně zařízeném interieru. Stylový design podtrhují úchytky ve zlatém provedení a černá kovová podnož, díky které působí nábytek lehce a zároveň umožňuje snazší údržbu podlahy.

Praktická zásuvka pro ukládání drobností

Konferenční stolek Nova s praktickou zásuvkou je ideální pro všechny, kteří si přejí mít v interiéru řád a pořádek. Zásuvka se snadno otevírá a skrývá drobné věci, jako jsou například tužky a bloky, které se jinak válí na stole. Použití zásuvky je velmi pohodlné a ušetří Vám čas, který byste jinak trávili hledáním drobných věcí, které se často ztrácejí na stole.

Funkční design pro moderní interiéry

Konferenční stolek Nova sám o sobě působí jednoduše a elegance. Jeho design je vhodný do interiéru, který je moderní a nadčasový. Povrch stolu je vyroben z kvalitních materiálů a je odolný vůči poškrábání a jiným vnějším vlivům. Navíc kovová podnož zajišťuje stabilitu a umožňuje snadnou údržbu podlahy.

Koupě konferenčního stolku Nova

Pokud jste se rozhodli koupit konferenční stolek Nova, můžete si ho zakoupit na e-shopu společnosti KupSiNabytek.cz. Konferenční stolek Nova je k dostání v černém provedení a je doplněn zlatými úchytkami. Jeho rozměry jsou 90 × 55 × 46 cm (Š × V × H) a váha 25 kg. Konferenční stolek Nova je lehký a snadno se přenáší, takže si ho můžete snadno umístit kamkoliv budete chtít.

Na e-shopu KupSiNabytek.cz najdete širokou nabídku nábytku, doplňků a dalšího vybavení pro bydlení. Mezi top produkty patří právě konferenční stolek Nova se zásuvkou. Pokud hledáte kvalitní nábytek za atraktivní cenu, nenechte si ujít tuto nabídku!

Stylový konferenční stolek s praktickou zásuvkou Nova v černém provedení