Rubriky
Poly

Guitar – rozdělený obraz na 3 díly, každý 110 x 60 cm

Pokud i vy milujete umění a vše, co s ním souvisí, pak pro vás budou tyto nástěnné vícedílné obrazy to pravé umělecké. Vytvořte ze svého příbytku výstavu hodnou světové galerie umění a užívejte si obdivné pohledy všech návštěv.

Rozměry jednotlivých částí:

  • 20 x 60 cm (1x)
  • 20 x 50 cm (2x)
  • 20 x 40 cm (2x)

Guitar - rozdělený obraz na 3 díly, každý 110 x 60 cm

Tento krásný obraz, na kterém můžeme vidět kytaru rozdělenou na tři díly, každý o rozměrech 110 x 60 cm, určitě ozdobí každou místnost. Pokud si oblíbíte tento styl obrazů, určitě si také oblíbíte naše další umělecké kousky, které navštívíte na našem webu: https://www.nabytekprehledne.cz/.

Každá část obrazu je malována s precizností a detailně propracovaností, která vám umožní krásně si obraz prohlédnout i z blízka. Ať se rozhodnete tento obraz umístit kamkoliv, skvěle zapadne do všech stylů bydlení.

Pokud máte velký obdiv k uměleckým kouskům a chcete je mít stále po ruce, tento obraz vám to umožní. Navíc, můžete ho mít doma již za velmi přijatelnou cenu.

Nemusíte se obávat, že by se vám tento obraz nějakým způsobem snadno poškodil. Vyrábíme ho z kvalitních materiálů s důrazem na odolnost a kvalitu.

Nabízíme vám širokou škálu stylů a obrazů, takže si můžete vybrat právě to pravé pro svůj domov. Určitě budeme rádi, když budete naše umělecké kousky propagovat dál mezi svými blízkými a rodinou.

Tento obraz si můžete objednat online přímo na našem webu https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/vicedilny-obraz-guitar-110-x-60-cm. Vyberte si ten pravý obraz pro sebe a začněte tvořit krásnou výstavu v domě.