Rubriky
Poly

Nové Bellatex Jersey prostěradlo v béžové barvě s elastanem – velikost 100 x 200 cm

Prostěradlo je nezbytnou součástí každé postele. Bez něj by nebyl váš spánek tak pohodlný a příjemný. Proto je důležité vybrat si kvalitní prostěradlo, které vám bude dlouho sloužit. A právě značka Bellatex nyní přináší na trh své nové Jersey prostěradlo v béžové barvě s elastanem v velikosti 100 x 200 cm.

Velmi pružné a hladké

Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem je velice pružné, hladké a dobře drží na matraci. Díky elastanu zaručuje dokonale přizpůsobení se velikosti matrace, bez ohledu na to, zda je větší nebo menší. Prostěradlo tak bude perfektně sedět na matraci a nebude se vám během spánku rolovat ani sklouzávat.

Snadná údržba

Prostěradlo je opatřené gumou všitou do tunýlku. Díky tomu se snadno nasadí na matraci a pevně na ní drží. Opatření také zaručuje snadnou údržbu, jelikož se prostěradlo snadno sundá a vypráší, popřípadě vyperete v pračce.

Nejmodernější technologie

Bellatex je značka, která vyrábí textilie, které jsou plně certifikovány a splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Pro výrobu prostěradla se používají nejmodernější technologie, které zaručují maximální spokojenost zákazníků. Prostěradlo je zhotoveno z kvalitního a pevného materiálu, který je velice příjemný na dotek.

Pokud hledáte kvalitní a pohodlné prostěradlo, rozhodně volte nové Bellatex Jersey prostěradlo v béžové barvě s elastanem. Kromě velice pružného a hladkého materiálu si také užijete snadnou údržbu a bezstarostný spánek.

Pokud jste zvědaví na více informací a chtěli byste si Bellatex Jersey prostěradlo zakoupit, přejděte na tuto stránku.

Prostěradlo

Příjemné spaní s kvalitním prostěradlem od značky Bellatex.