Rubriky
Poly

Boční zástěna do sprchových dveří Roth Tower Line 100 cm – Model 729-1000000-00-02

Boční zástěna ke sprchovým dveřím je často nutným prvkem v koupelně. Pokud se rozhodujete pro tento doplněk k vašim sprchovým dveřím, určitě by vás mohla zajímat boční zástěna do sprchových dveří Roth Tower Line 100 cm.

Popis produktu

Tato boční zástěna je určena pro sprchové dveře bez vaničky. Barva profilů je lesklý chrom a výplň je z čirého skla bez dekoru. Celý produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield, díky které je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je mnohem snadnější.

Toto je pevný systém, což znamená, že boční zástěna nelze otevřít. Je určena pro sprchové kouty s levou i pravou orientací, a to v délce 100 cm.

Jak vybrat správnou boční zástěnu

Při výběru správné boční zástěny ke sprchovým dveřím je důležité brát v potaz správnou délku zástěny, barvu profilů a design výplně.

Je také důležité zvolit správný typ zástěny, například zda preferujete sestavu s otevíravými dveřmi nebo pevnou zástěnu. Rozhodující bývá také použití – například v rodinách s dětmi by mohlo být bezpečnější zvolit zastřešenou zástěnu s otevíravými dveřmi, která minimalizuje riziko úrazu.

Jak pečovat o boční zástěnu

Boční zástěnu je důležité pravidelně čistit a udržovat. Povrchová úprava Rolshield sice zajišťuje, že se na sklo neusazují nečistoty, ale prach a voda se na něm i tak mohou usadit. Pokud si přejete zachovat vaši boční zástěnu co nejdéle v perfektním stavu, doporučujeme ji čistit minimálně jednou týdně měkkým hadříkem namočeným v roztoku octové vody.

Kromě pravidelného čištění je vhodné dávat pozor i na to, aby nedocházelo k poškození skla nebo profilů – například oškrábání může být velmi snadné a dovede způsobit velké problémy.

Boční zástěna do sprchových dveří Roth Tower Line 100 cm

Tedy pokud hledáte pevnou boční zástěnu do sprchových dveří v lesklém chromu a s čirým bezbarvým sklem, může být boční zástěna do sprchových dveří Roth Tower Line 100 cm – Model 729-1000000-00-02 tou správnou volbou. S opatrnou údržbou vydrží vaši koupelnu zdobit mnoho let.