Rubriky
Poly

Tescoma pánev President – ideální řešení pro vaření v každé kuchyni!

Tescoma pánev President je výjimečná pánvička, která se rychle získává velkou oblibu u všech kuchařů. Vyniká svou dokonalostí a univerzálností, která její použití dělá pro každou moderní kuchyni ideálním řešením.

Charakteristika pánve

Pánve President mají speciální povrch, kterým se podobají neleštěnému přírodnímu kamenu. Díky tomu můžete intenzivně smažit jídlo i při použití minimálního množství oleje. Připravené maso bude vždy krásně propečené, vláčné a křehké, protože pánve mají speciálně strukturovaný povrch.

Pánve Tesla President

Pánve jsou také vysoce odolné vůči přilnavosti jídla. Antiadhezní povlak se perfektně rozumí nejen s plastovým či dřevěným kuchyňským náčiním, ale také spolehlivě odolá i kovovým obracečkám. Pánve jsou vhodné pro všechny typy sporáků, včetně indukčních, a lze je použít v elektrických, plynových, i horkovzdušných troubách.

Pánve Tesla President

Rukojeť a čistění

Integrovaná celonerezová rukojeť je pevně uchycena ke kovovým nýtům a je dokonale hladká, bez jakýchkoliv záhybů. Díky tomu se do rukojeti nevnikají žádné nečistoty a pánve se snadno čistí.

Materiál je masivní odlévaná pánev s vysoce odolným antiadhezním povlakem a rukojeť je z prvotřídní nerezavějící oceli. Tescoma pánev President vyniká kvalitou a je velmi odolná, což zajišťuje její životnost i v případě častého používání. Kromě toho má pánve 3letou záruku, takže můžete být jisti, že investice do této pánve se určitě vyplatí

Koupit Tescoma pánev President zde