Rubriky
Poly

Jídelní židle RONO s čalouněným sametovým potahem v šedé barvě – nadčasový design a pohodlné posezení


Hlavní výhody jídelní židle RONO

  • Kvalitní polstrování
  • Sametový potah
  • Prošití, díky němuž je židle šik
  • Odolná kovová konstrukce

Vybavit kuchyň nebo jídelnu krásnými židlemi, které něco vydrží, to chce obvykle pořádně provětrat peněženku. Ne však v případě elegantních židlí RONO, které vás nadchnou cenou i zpracováním. Sedací část je velmi příjemná na omak díky kvalitnímu polstrování a sametovému potahu. Na eleganci židli přidává stylové prošití, na odolnosti pak kovová konstrukce.

Jídelní židle RONO je nádherným kusem nábytku do kuchyně, jídelny či kavárny. Dostupná je ve třech barvách, a to v šedé, hnědé a zelené. Nosnost této židle činí 100 kg. Navíc máte záruku 24 měsíců. Objednejte si židli RONO pro pohodlné posezení a elegantní design za skvělou cenu.

Sezení na této židli si užijete jako byste seděli v relaxačním křesílku, k čemuž přispívá hebký sametový potah. Jinak řečeno, strávníci se v ní budou cítit jako ve skutečné restauraci. Jistě oceníte, že čalounění se dá lehce omýt vodou. Kovová konstrukce slibuje nosnost až 100 kg, takže můžete sedět a relaxovat s naprostým bezpečím.

Rozměry a materiál

Jídelní židle RONO má následující rozměry:

  • Šířka: 44 cm
  • Hloubka: 56 cm
  • Výška: 87 cm
  • Výška sedáku: 48 cm

Židle je vyrobena z odolné kovové konstrukce a potažena kvalitní sametovou látkou. Nábytek je navržen tak, aby vydržel vysokou zátěž a různé podmínky, a mohl se tak stát vášnivým společníkem při vašich jídelních zážitcích po mnoho let.

Jídelní židle RONO

Židle RONO je dodávána v demontu, což znamená, že si ji musíte sestavit sami, nicméně díky jednoduchému návodu to není vůbec složité.

Jídelní židle RONO s čalouněným sametovým potahem v šedé barvě je nadčasovým designovým kouskem a pohodlným posezením. Navíc díky své nízké ceně to je ideální nábytek pro každého, kdo chce mít kvalitní a mimořádně pohodlné jídelní židle.