Rubriky
Poly

Praktický BRW regál Executive REG/22/8 v dubu San Remo světlém pro efektivní úložný prostor

Prostorný regál ze systému Executive (REG/22/8) v oblíbené barvě dub San Remo světlý je výborným pomocníkem do každé kanceláře. 6 polic představuje dostatek místa pro uložení různých lejster, dokumentů a šanonů, které chcete mít přehledně uložené, ale také je mít stále po ruce.

S regálem Executive REG/22/8 můžete mít končíky, faktury nebo smlouvy pěkně uspořádané a přehledně uložené. Uspoříte tak hromady papíru, které se snadno ztrácí a zbytečně vám způsobují stres.

Montáž regálu je snadná

Balíček obsahuje vše, co budete k montáži regálu potřebovat. Díky přehlednému návodu zvládnete montáž regálu opravdu snadno. Navíc si můžete vybrat, zda si ho sami složíte, nebo zvolíte službu montáže, kterou nabízí obchod s nábytkem.

Díky tomu, že si můžete regál složit sami, ušetříte si peníze za montáž a čas, který byste jinak museli premílovat od nábytkáře domů.

Modulový systém Executive

Modulový systém Executive je navržen v neobvyklém designu. Pokud hledáte praktické a zároveň moderní vybavení své kanceláře, či domácí pracovny, pak právě systém Executive je ideální volbou. Dle svých potřeb a dispozic místnosti je možné vybírat z různě velkých psacích stolů, regálů a skříněk.

Regál Executive REG/22/8 se hodí nejen do kanceláře, ale i do dětského pokoje. Dětská hračka nebo školní pomůcka najde své místo na regálu rychle a snadno. Díky univerzální barvě jej lze velmi snadno sladit s jiným nábytkem v místnosti.

Pro efektivní úložný prostor v kanceláři či domácnosti je regál Executive REG/22/8 v dubu San Remo světlém ideální volbou. Můžete si být jisti, že si regál oblíbíte i díky jeho praktickosti a vzhledu.

Regál Executive

Regál Executive REG/22/8 v dubu San Remo světlém

Je regál Executive REG/22/8 v dubu San Remo světlém tou správnou volbou pro vaši kancelář či domácnost? Pokud si nejste jisti, můžete si jej prohlédnout na stránkách Nářadí CZ, kde naleznete také další zajímavé a praktické tipy na nábytek a vybavení interiéru.