Rubriky
Poly

Moderní rohová sedací souprava GIOVANNI v pravé variantě s materiálem Sawana 05/ Soft 11

Giovanni ztělesňuje všechny hodnoty moderní sedací soupravy. Výrobce u tohoto modelu vsadil na jednoduchost, nadčasovost a eleganci. Sedací souprava nabízí neuvěřitelný komfort, a to zejména díky kvalitním pružinám faliste a PUR pěně. Díky svým rozměrům se bude hodit do větších interiérů, kde na sebe upoutá všechnu pozornost.

Kvalitní materiál

Sawana 05/ Soft 11 je materiál použitý na tuto sedací soupravu. Je to velmi kvalitní a odolný materiál, který přináší pocit jemnosti a hebkosti. Jeho vlastnosti jsou nejen praktické, ale i estetické. Materiál krásně ladí s moderním designem a dodává sedačce elegantní vzhled. Můžete si ji vybrat v několika různých barvách a variantách provezení.

Designová pecka

Tato sedací souprava je určena pro moderní interiéry, které hledají zajímavé kousky, aby je zpestřily. Designová pecka přitáhne pozornost a stane se stěžejním prvkem vašeho obývacího pokoje. Je to rohová sedací souprava, která nabízí nejen komfort, ale i dostatek místa pro celou rodinu. Díky svým rozměrům se hodí do mnoha prostorných místností a lze ji doplnit o další kusy nábytku z kolekce Giovanni.

Moderní rohová sedací souprava GIOVANNI v pravé variantě

Spolehlivá kvalita

Jako u všech nábytkových výrobků, je kritické důvěřovat výrobci. Giovanni je vyráběna s ohledem na kvalitu a dlouhou životnost. Sedací souprava je vybavena kovovou konstrukcí a kvalitními materiály, což zajišťuje, že bude sloužit mnoho let. Materiály jsou odolné proti opotřebení a stárnutí, takže se nemusíte obávat o jejich vzhled ani konstrukční stabilitu.

Způsoby placení a dopravy

Tuto rohovou sedací soupravu si můžete zakoupit na našem eshopu KoupSiNabytek.cz. Návykovou cenu výrobku si můžete spočítat pomocí našeho jednoduchého kalkulátoru na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-giovanni-prava-varianta-provedeni-sawana-05-soft-11. Svoji objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich kamenných prodejen, nebo si ji nechat poslat na adresu. Cena dopravy se řídí dle váhy a velikosti balíku.

Moderní rohová sedací souprava GIOVANNI v pravé variantě v interiéru

Tak neváhejte a pořiďte si tuhle moderní rohovou sedací soupravu, která bude posloužit jako pohodlné místo pro relaxaci a odpočinek v příjemném prostředí vašeho obývacího pokoje.