Rubriky
Poly

Herding Osuška s motivem Víly a králíčka, rozměr 75 x 150 cm

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim tuto originální osušku s motivem Víly a králíčka. Udělá jim parádu nejen v koupelně, ale i v létě na pláži. Herding Osuška s motivem Víly a králíčka je vyrobena z příjemné bavlny s výbornou savostí.

Kvalitní osuška pro Vaše děti

Tato osuška oslní Vaše děti svým krásným designem a nebude chybět ani v jejich batolecím věku. Její rozměry jsou 75 x 150 cm, takže se Vaše dítě na ni pohodlně vysuší a zároveň se na ni může i posadit. Herding Osušku s motivem Víly a králíčka lze snadno složit a přenést, takže ji mohou Vaše děti vzít kamkoliv s sebou.

Herding Osuška

Vyrobena z kvalitní bavlny

Osuška je vyrobena z kvalitní bavlny s výbornou savostí. Díky tomu se Vaše dítě rychle vysuší a nechtěné bakterie se nebudou množit. Herding Osuška s motivem Víly a králíčka je velmi příjemná na dotek a neštípe. Kvalitní materiál zaručí, že osuška vydrží dlouhé roky a Vaše děti budou moci na ni vzpomínat i v dospělosti.

Unikátní design

Design osušky je velmi originální a osloví především Vaše děti. Víla a králíček budou Vaše dítě vždy provázet a tvořit s nimi nezapomenutelné zážitky. Herding Osuška s motivem Víly a králíčka bude krásnou ozdobou každé koupelny a bude se dobře kombinovat s dalšími doplňky.

Herding Osuška

Kde si můžete osušku zakoupit?

Potřebujete novou osušku pro Vaše děti? Pak se podívejte na webstránky Výběrná býtek, kde si můžete tuto krásnou osušku zakoupit. Navíc u nich najdete i celou řadu dalších kvalitních výrobků pro děti, takže u nich můžete najít všechno na jednom místě.

Herding Osuška