Rubriky
Poly

Stylový regál Umbra v přírodních barvách s bílým, jasanem a eukalyptovým dřevem (rozměry 72/90/25 cm)


Stylový regál Umbra pro každý interiér

Stojací regál Umbra je skvělým doplňkem do každého interiéru. Jeho moderní design a kombinace přírodních barev vám nabídnou nejen funkčnost, ale také styl a eleganci. Regál se hodí do ložnic, obývacích pokojů, pracoven a dalších místností.

Nevšední kombinace materiálů

Regál Umbra je vyroben z kvalitního eukalyptového a jasanového dřeva v krásné přírodní barvě. Ty se skvěle hodí k bílé barvě, která dotváří minimalistický vzhled regálu. Umbra je ideální pro ty, kteří preferují přírodní prvky v interiéru.

Velký úložný prostor

Díky svým rozměrům 72/90/25 cm nabízí regál Umbra dostatek prostoru pro vaše knihy, dekorace, rostliny nebo jiné předměty. Prozkoumejte úložné možnosti regálu Umbra na stránkách Velkynabytek.cz, kde najdete nejen tento regál, ale také mnoho dalších produktů pro váš domov.

Online only produkt

Regál Umbra je k dispozici pouze online na Velkynabytek.cz. Vyhněte se frontám a nakupujte z pohodlí vašeho domova s rychlým zasíláním a kvalitním zákaznickým servisem.

Regál Umbra v přírodních barvách

Zvolte styl regálu podle svého vkusu

Regál Umbra je v nabídce v několika různých stylech i barvách. Pokud vás zajímá minimalistický design, můžete si vybrat bílou kombinaci s dřevem. Pokud se naopak chcete zaměřit na přírodní prvky, vyzkoušejte jasan/černou nebo eukalyptovou kombinaci. Najděte styl, který odpovídá vašemu vkusu a potřebám.

Různé styly regálu Umbra

Závěr

Stojací regál Umbra s přírodními barvami, bílým, jasanem a eukalyptovým dřevem vám nabízí úložný prostor a moderní design. Vyberte si styl, který odpovídá vašemu vkusu a objednejte si regál Umbra online na Velkynabytek.cz.