Rubriky
Poly

Velký béžový běhoun BT Carpet Nature – dokonalé řešení pro vaší podlahu!


Elegantní běhoun značky BT Carpet je ideálním doplňkem do pokoje i na chodbu. Vyniká kvalitním zpracováním i decentním barevným odstínem. Svým vzhledem připomíná přírodní sisalová vlákna, je však vyrobený z pevného a odolného polypropylenu.

V každém interiéru by měl být nějaký kousek, který dokáže vše propojit a zútulnit. Oproti tvrdým podložkám totiž hezký běhoun působí mnohem příjemněji a domácky.

Velký béžový běhoun BT Carpet Nature

Je to přesně ten případ i u tohoto velkého béžového běhouna značky BT Carpet Nature. Jeho délka 450 cm a šířka 80 cm jsou ideální pro použití v různých prostorách v domě.

Když se na něj krokem postavíte, ucítíte hned, že jde o vysokou kvalitu. Běhoun je totiž velmi pevný a odolný vůči opotřebení.

Navíc jeho béžový odstín dodá interiéru jemnost a harmonii. Je to univerzální barva, která se dá kombinovat s mnoha dalšími barvami.

Detail velkého béžového běhouna BT Carpet Nature

Snadnejší údržba je dalším z pozitiv, ke kterým se výhodám této podlahy můžeme řadit. Běhoun totiž snadno odolává rozlitým nápojům i různým skvrnám. Stačí ho jemně vykartáčovat a odstraníte tak nečistoty, které se do něj zachytily.

Zkrátka je to dokonalé řešení pro každou domácnost, která touží po elegantním doplňku, který zároveň splní své praktické fungování.

Vyberte si tento běhoun z e-shopu Crosta za skvělou cenu a ozdobte si svůj interiér tím nejlepším!