Rubriky
Poly

Stylové závěsné ratanové dvojité svítidlo Kalahari od Good&Mojo – průměr 70 cm


Design, který není jen krásou

Design nejsou jen krásné návrhy. Jsou to především nápady a inovace! A těch je značka Good&Mojo plná. Jejich světla pochází ze snadno udržitelných přírodních zdrojů a jejich výroba nijak neškodí životnímu prostředí.

V podstatě to znamená, že při výrobě svítidel Good&Mojo se nepoužívají látky, které by škodily životnímu prostředí. Ať je to tedy látka na stínidlo, které zakryje žárovku, anebo materiál na základnu, na které svítidlo stojí.

Pomoc pro ty, kteří to potřebují

A tím dobro nekončí. Good&Mojo darují 5 % výdělku z každého prodaného svítidla na organizaci WakaWaka. Ta dodává solární osvětlení do zemí, ve kterých elektrika není samozřejmostí. Díky vašemu nákupu si tak na psaní úkolů mohou posvítit děti z Bangladéše, Rwandy nebo z Chile.

Závěsné svítidlo Kalahari od Good&Mojo

Pokud tedy hledáte stylové závěsné svítidlo, které bude nejen krásné, ale zároveň bude šetrné k životnímu prostředí a pomůže potřebným lidem, můžete se podívat na zavesne-ratanove-dvojite-svitidlo-good-mojo-kalahari-70-cm značky Good&Mojo.

Toto svítidlo je skvělou volbou pro každý interiér. Jeho diameter má 70 cm, takže krásně osvítí místnost a dodá jí útulnou atmosféru. Celé je vyrobeno z přírodního, ručně tkáného ratanu, který se snadno hodí k různým typům nábytku.

Navíc, světla Good&Mojo vypadají naprosto fantasticky. Protože stínidlo světla Kalahari je vyrobeno z přírodního materiálu, je v každém světle jiná variace světla, což dodává místnosti naprosto fantastické kouzlo.

Závěr

Tak pokud hledáte svítidlo, které bude nejen krásné, ale zároveň pomůže potřebným lidem a bude šetrné k životnímu prostředí, můžete zvážit závěsné svítidlo Kalahari od Good&Mojo. Výsledek vypadá nádherně a ještě pomůžete těm, kteří naši pomoc potřebují.