Rubriky
Poly

Elegantní a praktická šatní skříň HARDY I s zrcadlem v černé nebo bílé barvě


Zrcadlové dveře s nezaměnitelným designem

HARDY I se zrcadlem je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktické řešení pro uložení svého oblečení. Dveře skříně jsou opatřeny velkými zrcadly, které nejenže způsobí optické zvětšení místnosti, ale také umožní kontrolovat outfit z každého úhlu.

Moderní design a promyšlené řešení

Skříň HARDY I s designem inovativních zrcadlových dveří v sobě spojuje moderní design a promyšlené řešení. Šatní skříň je k dispozici v černé nebo bílé barvě a je vyrobena z kvalitních materiálů. Její laminovaná deska o tloušťce 16 mm s ABS hranami poskytuje stabilitu a odolnost.

Vysoce kvalitní provedení

Materiál skříně HARDY I je kombinací kvalitní laminované desky a hliníkových kolejnic Sevroll. Díky tomu má šatní skříň dlouhou životnost a snadno se ovládá. Dveře jsou vybaveny hliníkovými úchyty, které zabrání ohýbání dveří.

Rozměry a montáž

Šatní skříň HARDY I s rozměry 200 x 58 x 215 cm je dodávána v demontu, takže je nutná montáž. Montáž je však velmi snadná, díky podrobným návodům pro instalaci, které jsou součástí dodávky.

Zajímavé řešení pro váš interiér nabízí značka Maliboo. Využijte šanci a pořiďte si kvalitní a moderní šatní skříň HARDY I s zrcadlem, která vám nejen usnadní skladování vašeho oblečení, ale také dodá moderní look vašemu domovu. Klikněte na odkaz zde, abyste se dozvěděli více o této zajímavé skříni.