Rubriky
Poly

Novinkou na trhu: Šedý koberec Mint Rugs Archer s rozměry 200 x 290 cm

Šedý koberec Mint Rugs Archer

Vysnili jste si v myšlenkách koberec, který podpoří styl minimalisticky zařízeného interiéru v severském stylu, ale když bude potřeba, tak zazáří i v odvážně eklekticky zařízené místnosti? Tak to právě nabízí kolekce Archer od značky Mint Rugs. Syté i něžné barvy, nevtíravý vzor a příjemně vysoký vlas dělá z tohoto koberce ideální volbu pro váš interiér.

O materiálu:

Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Šedý interiér

Tento šedý koberec s rozměry 200 x 290 cm se skvěle hodí do interiérů, které jsou přehledné, čisté a minimalistické. Šedá barva dodá prostoru klid, ale také ho nepřehlcuje. Kromě severského stylu se skvěle hodí i do prostor zařízených v eklektickém stylu, který propůjčuje místnosti originalitu a osobitost. Proto si koberec Mint Rugs Archer zamilují nejen milovníci minimalistického designu, ale i ti, kteří rádi experimentují s různými styly a nebojí se odvážných kombinací různých prvků v interiéru.

Šedý interiér s kobercem

Nízká cena, vysoká kvalita a esteticky působivý design jsou silnými argumenty pro to, abyste si tento šedý koberec s rozměry 200 x 290 cm pořídili právě teď. A pokud kráčíte s dobou, tak neváhejte a přidejte se k velkému množství lidí, kteří již velmi spokojeni kobercem Mint Rugs Archer. Naše nabídka zahrnuje široký výběr kvalitních koberců, které se hodí do všech interiérů a jsou k dispozici k velmi dobrým cenám. S námi získáte dokonalý doplněk pro vytvoření vámi vysněného interiéru bez ohledu na to, jaký máte vkus nebo styl.

Přejít na stránku produktu