Rubriky
Poly

Rohová sedací souprava SOLANGE v levém provedení Monolith 37

Elegantní sedací souprava SOLANGE na vysokých kovových nožkách dodá moderní vzhled každé obývací místnosti. Tuto úchvatnou rohovou sedací soupravu nabízí mezinárodní nábytkářská společnost Isolund ve variantě v levém provedení Monolith 37. Pokud hledáte nejen pohodlné, ale i luxusní řešení pro vaše obývací prostory, SOLANGE je právě tou správnou volbou.

Design a materiál

Sedací souprava SOLANGE je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují nejen krásný vzhled, ale i dlouhou životnost. Z LUX kůže v tmavě hnědém provedení a látce v hnědém odstínu je sestavena dokola položená sedací souprava, která nabízí sedáky o dostatečné hloubce i šířce. Tento model je pro levou stranu, ale existuje též varianta pro pravou stranu.

Sedací souprava SOLANGE

Vlastnosti a rozměry

Toto provedení SOLANGE Monolith 37 má rozměry 275x225x85 cm a poskytuje dostatek místa pro celou rodinu i hosty. Pravý roh je lehce zaoblený. Krátká odložitelná opěrka hlavy na levé straně poskytuje pohodlné útočiště pro osoby, které si chtějí odpočinout, nebo se naprosto odpojit od okolního světa. Tato krásná sedací souprava si vás okamžitě podmaní svým vzhledem, elegance a zároveň pohodlím. Navštivte stránku https://www.isolund.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-solange-leve-provedeni-provedeni-monolith-37 pro více informací a prohlédněte si také nabídku podobných produktů.

Detail SOLANGE

Zkrátka, rohová sedací souprava SOLANGE v levém provedení Monolith 37 od společnosti Isolund je ideální volbou pro všechny, kteří si přejí moderní, luxusní a pohodlný nábytek. Vložte tuto nádhernou sedací soupravu do vašich obývacích prostor a užijte si dokonalý zážitek z moderního a kvalitního designu.