Rubriky
Poly

Moderní řešení pro větší pohodlí doma – Rozkládací sedačka Expedo v provedení Berlin 01/Soft 11, pravý roh, rozměry 340x73x190 cm


Moderní řešení pro větší pohodlí doma – Rozkládací sedačka Expedo

Sedačka do U DARINA v provedení Berlin 01/Soft 11, pravý roh

Hledáte moderní a pohodlnou sedačku do obývacího pokoje? Pak je pro vás rozkládací sedačka Expedo v provedení Berlin 01/Soft 11, pravý roh tou správnou volbou. Sedačka je velmi prostorná a elegantní a umožňuje vám přijmout hosty nebo si s rodinou užít pohodlné posezení.

Součástí sedačky je rozkládací mechanismus, snadno přeměníte pohovku v lůžko pro příležitostné přespání. Sedáky jsou vyplněny pěnou T3040 v kombinaci s pružinami typu Faliste, což zajistí potřebnou oporu pro zdravé udržení páteře.

K dispozici je také opěradlo z měkké pěny T2542, které dodá zádům potřebný komfort a zajišťuje dokonalou relaxaci.

Vybírat můžete z více čalounění

Sedačka Expedo v provedení Berlin 01/Soft 11, pravý roh je k dispozici v různých materiálech, jako jsou PUR pěna, látka, ekokůže nebo pružiny Faliste. Díky této široké škále materiálů si můžete vybrat tu správnou sedačku pro váš interiér.

Vyberte si svůj oblíbený materiál a užijte si naprosté pohodlí a stylový design této skvělé sedačky.

Shrnutí

Rozkládací sedačka Expedo v provedení Berlin 01/Soft 11, pravý roh je prostorná sedačka s rozkládacím mechanismem, pohodlným polstrováním a více čalounění. Vybírat můžete z různých materiálů, jako je PUR pěna, látka, ekokůže nebo pružiny Faliste.

Pokud hledáte moderní a pohodlnou sedačku pro váš obývací pokoj, neváhejte a vyberte si jednu z nejlepších sedaček na trhu. Navštivte stránky https://www.naradi-cz.cz/produkt/expedo-rozkladaci-sedacka-do-u-darina-340m73m190-berlin-01-soft-11-pravy-roh pro více informací a objednání.

Rozkládací sedačka Expedo

Zdroj obrázku: https://via.placeholder.com

Zkrátka – rozkládací sedačka Expedo v provedení Berlin 01/Soft 11, pravý roh je ideálním řešením pro váš domov.