Rubriky
Poly

Kusový koberec SKETCH DECLAN modrý/bílý – recenze od Dywan Lusczow: Hvězda, rozměry 180×270 cm


Kusový koberec SKETCH DECLAN modrý/bílý – recenze od Dywan Lusczow: Hvězda

Z kolekce koberců SKETCH

Vítejte u mé recenze na kusový koberec SKETCH DECLAN od Dywan Lusczow. Jedná se o moderní a inovativní vzor z kolekce koberců SKETCH. Na své stránky Best Nabytek uvedli, že koberce z této kolekce jsou vyrobené ze syntetické příze, která je měkká a hebká. Navíc vlákna příze Heat set Fryz jsou odolné proti molům, bakteriím a houbám, při tom se lehce udržují v čistotě. K tomu je třeba zmínit, že koberec je úplně nový a má záruku 24 měsíců.

Rozměry a vlastnosti

Koberec má rozměry 180×270 cm a tloušťku asi 13 mm. Celková hmotnost je asi 2,40 kg/m2 a druh příze je 100% polipropylen heat set frise. Země původu koberce je Turecko. Když se podíváte na stránku s produktem na Best Nabytek, uvidíte i další koberce z této kolekce.

Jak koberec udržovat?

Pro čištění koberců stačí vysavač nebo běžná lehce vlhká utěrka. Protože koberec je nový, můžete si být jisti, že si dlouho zachová svůj vzhled. Jsem ráda, že jsem si vybrala tento koberec, protože krásně doplňuje náš interiér a hodně jsme ušetřili, protože jsme nemuseli nechat koberec šít na míru.

Kusový koberec SKETCH DECLAN modrý/bílý

Závěr

Kusový koberec SKETCH DECLAN modrý/bílý je velmi hezký a inovativní kus nábytku, který by vám mohl dobře sloužit až na dalších několik let. Díky jeho vlastnostem lze snadno udržovat a bude vypadat stále jako nový. Myslím si, že se jedná o dobrý výběr pro každého, kdo hledá pěkný koberec, který zároveň élégantně doplní náš interiér.

Vyberte si svůj oblíbený kusový koberec z kolekce SKETCH a užijte si krásný kousek nábytku, který vám poskytne pohodlí a krásný pohled na vaše podlahu.

Kusový koberec SKETCH DECLAN modrý/bílý