Rubriky
Poly

Prostorná a stylová: Rohová vitrína Casarredo Indianapolis I-23 jasan tmavý

Rohová vitrína ze sektorové řady INDIANAPOLIS je nejen prostorná, ale i velmi stylová. Jeho elegantní a jednoduché tvary umožňují plné využití prostoru, což ji činí ideálním prvkem do každého interiéru.

Popis produktu

Rohová vitrína Indianapolis I-23 je vyrobena z kvalitního lamina, které zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Je vybavena jednou zásuvkou a skříňkou s jednou poličkou, která poskytuje dostatek úložného prostoru. V horní polovině se nachází prosklená vitrína se dvěma poličkami, která vám umožní vystavit své oblíbené předměty a dekorace.

System INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Vsazením LED osvětlení do ozdobné rýhované lišty, které najdete v naší další nabídce k dokoupení, je zvýrazněn rustikální vzhled masivního dřeva. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru.

Tento nábytek lze vyrobit i v opačném provedení, což se hodí pro různě velké místnosti. Barevné provedení jasan tmavý, dodáváme v demontovaném stavu.

Útulný interiér

Prostorová vitrína Casarredo Indianapolis I-23 jasan tmavý bude stylovým doplňkem každého obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Je ideálním prvkem do místnosti s moderním designem, ale dokonale zapadá i do rustikálněji pojatých prostor.

Dokoupíte-li LED osvětlení, vitrína bude vypadat uchvacující a oslnivě, což bude skvělý doplněk do vaší místnosti. Celá kolekce INDIANAPOLIS tvoří vynikající celkový dojem v interiéru, což je velmi důležité pro vytvoření harmonické atmosféry a útulnosti.

Prostorová vitrína Casarredo Indianapolis I-23 jasan tmavý je velice snadno sestavit a doplnit dalšími kusy z této kolekce.

Rohová vitrína Casarredo

Nenechte si ujít nabídku našeho eshopu a objednejte si rohovou vitrínu Casarredo Indianapolis I-23 jasan tmavý ještě dnes!

Objednat si můžete z pohodlí vašeho domova kliknutím na následující odkaz: Casarredo-rohova-vitrina-prava-indianapolis-i-23-jasan-tmavy-3