Rubriky
Poly

Zdravé sezení při práci s kancelářskou židlí Office Pro NYON v modré barvě


Kancelářská ergonomická židle Office Pro NYON

Pokud hledáte kvalitní kancelářskou židli, která splní veškeré vaše požadavky na zdravé a pohodlné sezení, můžete vsadit na model NYON od české značky Office Pro. Tato židle je vybavena plnohodnotným nastavením všech funkcí, a to za mimořádně přijatelnou cenu. Navíc se můžete spolehnout na kvalitní zpracování a nadčasový design, který bude skvěle vypadat v každé kanceláři.

Hlavní výhody kancelářské židle Office Pro NYON

Tento model je vybaven synchronním mechanismem s automatickým nastavením síly protiváhy, který zajistí, že se židle přizpůsobí každému uživateli. Kromě toho lze nastavovat výšku sedáku, posun sedáku, výškově stavitelný opěrák UP-DOWN, bederní opěrku i hlavovou opěrku. Židle tak bude dokonale přizpůsobena vaší postavě a zaručí vám zdravé sezení.

Výhodné parametry

Šířka sedu této židle je 50 cm, hloubka sedu je rovněž 50 cm a výška sedu se pohybuje v rozmezí 44-53 cm. Celková výška židle se pak dá nastavit v rozmezí 120-136 cm. Tato židle je navíc vhodná i pro náročné uživatele, můžete na ni bez obav usednout i při intenzivním pracovním vytížení. Zaručeno je to i prodlouženou zárukou na 5 let.

Unikátní design a pohodlné sezení

Kromě možnosti využívat synchronní mechanismus s automatickým nastavením síly protiváhy či nastavení všech funkcí této židle oceníte i designové provedení. Modrá barva dodává židli moderní vzhled, který bude skvěle vypadat v každé kanceláři. Pohodlné sezení pak zajišťuje vzdušný opěrák ze samonosné síťoviny, který vyvíjí na záda minimální tlak. V létě se tak budete méně potit a budete se moci naplno věnovat práci.

Kupování přes internet může být risk – ne však u kancelářské židle Office Pro NYON

Nakupování kancelářské židle si obvykle vyžádá návštěvu obchodu a vybírání židle na místě. V případě kancelářské židle Office Pro NYON nemusíte nic podobného řešit – tuto židli můžete objednat přímo přes internet. Můžete si tak udělat čas a vybrat si z pohodlí domova. Navíc si můžete být jisti, že si vybíráte kvalitní výrobek, který splní veškeré vaše požadavky na zdravé sezení při práci.

Kancelářská židle Office Pro NYON v modré barvě

Kvalitní kolečka a snadné ovládání

Kancelářská židle Office Pro NYON je dodá