Rubriky
Poly

Šatní skříň Fabinho 150cm s LED osvětlením – zlaté řemeslo


Pokud hledáte luxusní a praktickou šatní skříň pro svůj domov, potom byste si určitě měli prohlédnout šatní skříň Fabinho 150cm s LED osvětlením. Tento skvělý kus nábytku nabízí nejen dostatek místa pro vaši šatní garderobu, ale také vyniká svým moderním designem a funkcionalitou.

Detaily produktu

Šatní skříň Fabinho 150cm s LED osvětlením je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek o síle 16mm a je k dispozici v moderním zlatém řemesle. Má rozměry 150x61x215cm a váží 132kg. Je vybavena posuvnými dveřmi, hliníkovými pojezdy, ložiskovými kolečky, plastovou rukojetí a kovovými nožičkami.

Kromě svého kvalitního materiálu a praktického provedení skříň Fabinho 150cm také nabízí LED osvětlení, které vám umožní snadněji se rozhodnout, co si oblečete.

Šatní skříň Fabinho 150cm s LED osvětlením

Údržba a montáž

Pro údržbu šatní skříně Fabinho 150cm nepotřebujete žádné speciální výrobky. Jednoduše ji očistěte klasickými prostředky na výrobky z dřeva. Při čištění používejte měkkou bavlněnou utěrku a vyvarujte se ostrých hadříků.

Montáž šatní skříně Fabinho 150cm je velmi snadná a můžete ji provést sami. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu se všemi potřebnými kovovými součástkami a návodem k sestavení.

Získejte si šatní skříň Fabinho 150cm s LED osvětlením ještě dnes.

Pokud chcete mít svůj šatník opravdu dokonalý a vybavený po luxusní stránce, potom si určitě nezapomeňte pořídit šatní skříň Fabinho 150cm s LED osvětlením. Navštivte stránky naradi-cz.cz pro více informací a koupit si ji za akční cenu.

Nečekejte a upgradujte svůj šatník na vyšší úroveň.