Rubriky
Poly

SAT Infinitio – moderní umyvadlo s ústředním otvorem pro baterii o rozměrech 80,5×46,5 cm

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl. Proč nezkusit umyvadlo ze série Infinitio na desku s přepadem? Toto moderní umyvadlo má ústřední otvor pro baterii o rozměrech 80,5×46,5 cm. Disponuje šířkou 80.5 cm, hloubkou 46.5 cm a výškou 12 cm. Bílé provedení a hranatý tvar mu dodávají velmi moderní vzhled. Vtok není součástí dodání.

Kvalitní design

SAT Infinitio je kvalitním designovým kouskem, díky kterému bude vaše koupelna vypadat velmi moderně. Jeho hranatý tvar a bílé provedení ho dokonale zapadnou do každého prostoru. Pro zajištění kvality byla použita špičková keramika, která je trvanlivá a snadno se udržuje. Satinová úprava mu dodává luxusní lesk.

Ústřední otvor pro baterii

Toto umyvadlo se hodí pro koupelny, které jsou zařízeny moderně. Ústřední otvor pro baterii zajišťuje snadnou instalaci, což je pro každého majitele velmi výhodné. Pro mnoho lidí je důležitá i estetika, a právě tím se může SAT Infinitio pochlubit. Při výběru správného umyvadla je totiž důležité brát v úvahu všechny faktory – vzhled, kvalita, funkčnost i cenu. S tímto umyvadlem máte jistotu, že si vyberete všechny tyto faktory najednou.

Jednoduchá údržba

SAT Infinitio se díky své keramické konstrukci čistí velmi snadno. Stačí mu otřít povrch mokrou houbou a vodou, bez obav z toho, že by se povrch poškrábal. Tento tip je ideální pro rodiny s dětmi, kde bývá v koupelnách pořád rušno, a jednoduchá údržba je pro ně velmi důležitá.

SAT Infinitio

Závěr

SAT Infinitio je moderní a kvalitní umyvadlo, které je ideální pro ty, kteří chtějí v koupelně mít krásné a moderní vybavení. Jeho bílé provedení a hranatý tvar ho dokonale zapadnou do každého moderního interiéru a ústřední otvor pro baterii je dalším výhodným detailem. Můžete si být jisti, že s tímto umyvadlem si vyberete správně a že vám bude dlouho sloužit.

Pokud vás zaujalo toto umyvadlo, najdete ho na stránkách https://www.isolund.cz/produkt/umyvadlo-sat-infinitio-80-5m46-5-cm-otvor-pro-baterii-uprostred-satinf8046.