Rubriky
Poly

Sada 3 nástěnných obrazů KARTY – Vynikající doplněk interiéru v rozměru 92 cm z MDF


Sada 3 nástěnných obrazů KARTY – Vynikající doplněk interiéru

Nástěnné dekorativní obrazy s motivem KARTY jsou ideálním dekoračním prvkem pro interiéry, které potřebují trochu zpestření. Sada 3 obrazů v rozměru 92 cm je vynikající volbou pro každou místnost v domě.

Kvalitní zpracování z MDF

Sada nástěnných obrazů KARTY je vyrobena z kvalitního materiálu MDF, který je velmi odolný a není náchylný k deformacím. Díky tomu jsou obrazy dlouhodobě funkční a zůstanou v původním stavu. Kvalitní zpracování vyniká v každém detailu.

Navíc, materiál MDF byl vybrán s ohledem na životní prostředí a bezpečnost zdraví.

Motivy KARTY

Motivy KARTY na těchto obrazech přinášejí do interiéru moderní nádech. Obrazy ukazují mapy různých zemí světa atd. Motivy jsou detailně zpracované a zaujmou každého návštěvníka.

Navíc, sada obsahuje 3 obrazy, které jsou nápaditě a vkusně sladěné, takže vytvářejí jednotný vzhled interiéru.

Jednoduchá instalace

Instalace sady nástěnných obrazů KARTY je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí je umístit na připravený hřebík na stěnu, ideálně ve výšce očí, aby byly dobře viditelné a mohly plnit svůj dekorační účel.

Navíc, obrazy jsou lehké, takže instalaci a manipulaci s nimi zvládne každý.

Sada 3 nástěnných obrazů KARTY

Koupit sada nástěnných obrazů KARTY je jednoduché, klikněte na tlačítko níže a obrazy si můžete objednat online na stránkách Esrom.

Určitě neváhejte a vylepšete svůj interiér s touto exkluzivní sadou nástěnných obrazů KARTY. Využijte této příležitosti a pořiďte si kvalitní a efektní dekorační prvky za skvělé ceny.