Rubriky
Poly

Nová třímístná pohovka BePureHome SLOPING v šedé barvě – recenze a specifikace


Nova třímístná pohovka BePureHome SLOPING v šedé barvě

Designová pohovka SLOPING od holandského výrobce kvalitního nábytku BePureHome.

Krásná robustní sedačka SLOPING má přívětivý zaoblený tvar s velmi vysokým komfortem sezení. Konstrukce pohovky je tvořena kombinací dřevotřísky, masivního dřeva a následně opatřena odolnou a elastickou pěnou, která zajistí velmi příjemné a kvalitní posezení. Pohovku tvoří kvalitní a odolná látka v šedé barvě, která se hodí do každého interiéru. Na sedačku se pohodlně vejdou minimálně 3 osoby.

S ČÍM SLADIT
Pohovka SLOPING je moderní a krásný kus nábytku, který můžete umístit a zakomponovat do jakéhokoliv stylu a místnosti. Díky své barvě vynikne spíše ve světlém interiéru, ale neztratí se ani tam, kde vládnou jemnější a světlejší barvy. Zaručeně vnese styl, eleganci a noblesu do každého obývacího pokoje.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Materiál povlaku: 100% polyester
Materiál konstrukce: dřevotříska, masivní dřevo
Výplň sedáků a opěrek: polyuretanová pěna (o hustotě 25 kg/m3)
Martindale: 38 000
Barva povlaku: šedá
Rozměry vxšxh: 77x240x87cm
Výška sedáku: 43cm

MONTÁŽ A PÉČE
Montáž: nutno spojit 2 hlavní sekce pohovky dohromady
Péče: pravidelně vysávat prach a odstraňovat nečistoty.

BePureHome SLOPING

Vyzkoušejte moderní a elegantní třímístnou pohovku BePureHome SLOPING v šedé barvě. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují vysoký komfort a odolnost. Může být skvělým doplňkem do jakéhokoliv obývacího pokoje. Vyberte si ji pro svůj interiér a začněte si užívat relax s komfortním posezením, které vám tato pohovka poskytne.