Rubriky
Poly

Kondela přináší novou jídelní židli OLIVA NEW v růžové/chromové kombinaci s elegantním tempem

Kondela je jedním z předních výrobců nábytku v České republice. Jeho nová jídelní židle OLIVA NEW v růžové/chromové kombinaci je skutečným skvostem v sortimentu této společnosti. Tato židle skvěle doplní každou moderně laděnou kuchyni či jídelnu.

Jídelní židle OLIVA NEW

Elegantní design

Kondela je známý svým precizním a elegantním designem. To platí i pro tuto novou jídelní židli OLIVA NEW. Její design ladí skvěle s moderním způsobem života. Elegantní růžová barva se uchytila v moderním interiérovém designu a tak není divu, že i tato jídelní židli má jejínu část v této barvě.

Tento kus nábytku bude jistě ihned upoutávat pozornost a lze jej kombinovat s mnoha různými styly.

Pohodlí a kvalita

Není to jenom o vzhledu, je to i o pohodlí. Jídelní židle OLIVA NEW nabízí mimořádné pohodlí díky čalouněnému sedáku a opěradlu. Materiál a zpracování zaručují vysokou kvalitu a odolnost.

Navíc tuto skvostnou jídelní židli můžete zakoupit na stránkách www.nabytekhned.cz.

Chromové nohy a Velvet látková čalounění

Nohy jídelní židle jsou vyrobené z chromu a dodávají jí vysokou stabilitu. Samotná židle je poté čalouněna Velvet látkou v růžové barvě. Celkově působí velmi elegantně a moderně, ale zachovává si jistý šmrnc.

Zarazí vás svými kvalitními materiály a promyšleným designem.

Dodávána v demontu

Tato jídelní židle OLIVA NEW v růžové/chromové kombinaci je dodávána v demontu. Díky tomuto řešení bude snadné ji sestavit v jakékoliv místnosti.

Jídelní židle OLIVA NEW je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí spojit kvalitu, pohodlí a moderní design v jednom kuse nábytku.