Rubriky
Poly

Hořčicově žlutý přehoz s příměsí bavlny od Homemania Decor Knit – Prostě dokonalý doplněk vaší postele!

hořčicově žlutý přehoz

Pletená krása jako od babičky, která hřeje jako její laskavé objetí a vypadá šik? Tomuhle hebkému přehozu sotva lze odolat. Zvlášť, když se blíží chladný večer a na blízkém stolku láká oblíbená knížka k chvilce čtení a relaxace.

Hořčicová krása v detailu

detail přehozu

Přehoz je vyroben z kvalitní a příjemné bavlny, která zajišťuje dokonalou kvalitu a hebkost. Jeho rozměry jsou 220 x 240 cm, díky čemuž dokonale zakryje celou postel.

Potěšte své smysly krásnou barvou

Hořčicově žlutá barva se stane dominantou vaší ložnice a vytvoří tak svěží a příjemnou atmosféru. Zkuste si představit, jak hořčicově žlutý přehoz udělá váš pokoj světlejším.

Tento hebký a krásný kousek můžete zakoupit na stránkách nabyteklevneji.cz a rozhodně si ho nemůžete nechat ujít. Podejte si ruku s nostalgií, když se zahalíte do pletené čarodějnice a užijte si pocit, že se zahříváte u krbu i v případě, že takový nemáte.

přirozené nehty

Naštěstí se dnes nemusíte spoléhat na špetku tepla od krbu a dopřát si pocit pohodlí můžete kdykoli. Jestliže máte rádi nádech nostalgických a romantických kousků, pak je toto pro vás neodolatelný kousek. Ozdobte svou postel krásným a pohodlným přehozem, který vám dodá pocit domova a pohodlí.