Rubriky
Poly

Bílé skleněné závěsné světlo Hübsch Floter 40 cm – elegance a minimalismus v jednom produktu

Originální závěsné světlo Floter je vhodným světlem do moderních interiérů a s originálními dekoracemi bude dobře ladit. Kombinace zlatě lakovaných prvků na zavěšení spolu se zajímavým stínidlem zaujme každého hned na první pohled. Stínidlo připomínající jablko je vyrobené z bílého, matného skla. Žárovka není součástí balení.

Elegance a minimalismus

Bílé sklo v sobě skrývá jednoduchost a čistotu, což z tohoto závěsného světla dělá dokonalý kousek pro každý moderní interiér. Hübsch Floter není jen funkční světlo, ale i dekorativní prvek, který přidává prostředí jemnou atmosféru. Jeho jednoduchý design v kombinaci s kvalitními materiály a vysokou zpracovatelskou úrovní zaručuje, že světlo vydrží řadu let i nejtěžšího provozu.

Závěsné světlo pro moderní interiéry

Floter se hodí do obývacího pokoje nebo ložnice, ale lze ho použít také jako osvětlení jídelního stolu. Krásně doladí třeba k nábytku v minimalistickém stylu. Zároveň se snadno kombinuje s ostatními světly.

Bílé skleněné závěsné světlo Hübsch Floter 40 cm

Tip na údržbu

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Hübsch Floter je světlo, které v sobě spojuje jednoduchost a eleganci. Je to světlo, které se stane skvělým doplňkem moderního interiéru. Pokud jej máte v úmyslu pořídit, určitě se nebudete litovat.